همه چیز در مورد بازی همستر کامبت!

بازی پولساز همستر کامبت

این روزها نام بازی همستر کامبت را همه جا می شنویم. در این مطلب از مجله پارس تاپ 10 قصد داریم به این بازی پرطرفدار بپردازیم. ما در این مطلب قصد تایید و یا رد این بازی را نداریم. بلکه صرفا هدف ما اطلاع رسانی است و قطعا تصمیم نهایی استفاده یا عدم استفاده از این بازی به عهده‌ی شما می‌باشد. از شما درخواست می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بازی همستر کامبت چیست؟

در دنیای پرهیاهوی بازی‌های کریپتویی، همستر کامبات در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این پروژه توجهات زیادی را در جامعه‌ی ارز دیجیتال به‌ خود جلب کرد و پس‌ از ۱۱ روز از راه‌اندازی اولیه به رکورد قابل‌ توجه یک میلیون کاربر رسید که تعداد آن‌ها هر روز بیشتر می‌شود. Hamster Kombat طبق ادعای سازندگانش تاکنون بیش‌ از ۱۰۰ میلیون کاربر و ۴۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند فقط با ضربه‌زدن ساده روی نمایشگر گوشی خود، سکه‌های مجازی کسب کند؛ سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند. البته قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.

هرچند درحال‌حاضر همستر کامبت فقط یک بازی است، احتمال ایردراپ آن وجود دارد. این یعنی احتمال دارد افرادی که سکه‌های داخل بازی را جمع‌آوری می‌کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به‌ بیان دیگر در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن‌صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد.

نکته‌ی مهم دیگر اینکه طبق اعلام توسعه‌دهندگان Hamster Kombat، توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد.

 

همستر کامبت | Hamster Kombat یکی از بازیهایی است که در روزهای اخیر محبوب شده و گروه زیادی برای این بازی به تلگرام پیوسته‌اند! همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی است. بازیکنان در همستر کامبت باید با زدن روی یک سکه درون بازی مقدار بیشتری توکن جمع کنند. البته مشخص نیست این توکن در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شود و ارزش پیدا کند

آموزش بازی کریپتویی Hamster Kombat

برای شروع بازی Hamster Kombat و جمع‌آوری سکه‌های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کنید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید. پس از ورود به ربات Hamster Kombat در تلگرام، متن خوش‌آمدگویی با گزینه‌ی شروع بازی نمایش داده می‌شود. روی Start ضربه بزنید تا به صفحه‌ی بازی انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش‌های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را می‌بینیم که هرکدام را توضیح خواهیم داد.

بخش Exchange

در بخش Exchange بازی Hamster Kombat که صفحه‌ی اصلی محسوب می‌شود، سکه‌ای بزرگ با نماد بازی یعنی همستر دیده می‌شود که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید سکه‌های مجازی جمع‌آوری کنید. در این صفحه اطلاعاتی مثل تعداد سکه‌های کسب‌شده و موارد دیگر نیز نمایش داده می‌شوند.

با ضربه‌زدن روی Boost وارد بخش ارتقادهنده‌های بازی می‌شوید. در بالای صفحه‌ی Boost و زیر عنوان Free daily boosters گزینه‌ی Full energy را داریم که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید تا سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده‌ شده است، بی‌وقفه برای دریافت سکه ضربه بزنید. در بخش Boosters دو گزینه‌ی Multitap و Energy limit را داریم که به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند.

بخش Mine

در قسمت Mine بازی می‌توانید با پرداخت مقداری از سکه‌های جمع‌آوری‌شده، کارت‌های استخراج خریداری کنید. با خرید هرکدام از این کارت‌ها به‌طور روزانه یا ساعتی و کاملاً خودکار سکه به‌دست خواهید آورد. به‌عنوان مثال در تصویر زیر با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، سیستم بازی هر ساعت به‌طور خودکار ۴۰ سکه به حسابتان اضافه خواهد کرد.

با اشتراک‌گذاری لینک دعوت اختصاصی خود در بازی Hamster Kombat می‌توانید پاداش دریافت کنید که به‌صورت سکه به حساب شما اضافه خواهد شد. با هر دعوت موفق ۵٬۰۰۰ سکه‌ دریافت خواهید کرد و اگر کاربر مورد نظر حساب تلگرام پریمیوم داشته باشد، این پاداش به ۲۵٬۰۰۰ سکه افزایش خواهد یافت.

در بخش Earn با انجام کارهای ساده‌ای مثل عضویت در کانال یوتیوب بازی، عضویت در کانال تلگرام، صفحه‌ی ایکس (توییتر سابق) و موارد دیگر می‌توانید سکه‌های اضافه به‌عنوان پاداش دریافت کنید.

درنهایت بخش Airdrop را داریم که در آن مراحل رسیدن به ایردراپ واقعی بازی Hamster Kombat و وضعیت تکمیل آن‌ها را مشاهده می‌کنید. درحال‌حاضر بخش مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با بازارسازان و همکاری‌های کلیدی انجام شده‌اند و فقط مرحله‌ی لیست وظایف برای دریافت ایردراپ باقی مانده است.

اتصال همستر کامبت به کیف پول

بازی تلگرامی همستر کامبت (Hamster Kombat) در جدیدترین به‌روزرسانی خود قابلیت اتصال کیف پول را فعال کرده است. برای مشاهده این بخش کافی است روی گزینه ایرداپ (Airdrop) در پایین سمت راست کلیک کنید. حالا با انتخاب گزینه اتصال کیف پول (Connect your TON) می‌توانید کیف پولتان را وصل کنید. البته این گزینه هنوز برای همه کاربران فعال نشده و بعضی از افراد باید کمی منتظر بمانند. شایان است که متقاضیان فقط می‌توانند کیف پول‌های شبکه تون را وصل کنند. علاوه بر این توسعه‌دهندگان همستر کامبت در این بخش خاطرنشان کرده‌اند که توکن آن‌ها به زودی لیست می‌شود.

در این قسمت می‌توانید کیف پول تون کیپر (Tonkeeper)، مان تون ولت (MyTonWallet)، تون هاب (Tonhub) و یا دی ولت (DeWallet) را متصل کنید. پیشنهاد می‌شود از کیف پول Tonkeeper استفاده کنید. برای استفاده از این کیف پول نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید و مراحل از طریق ربات Wallet تلگرام نیز قابل انجام است. اما درصورت تمایل می‌توانید تون کیپر را روی گوشی خود نصب کنید.

سعی کنید از یک کیف پول جدید استفاده کنید تا با مشکل امنیتی مواجه نشوید. در غیر این صورت، حتماً از کیف پولی استفاده کنید که دارایی بسیار کمی در آن دارید. هرگز کیف پول اصلی خود را به برنامه‌های جدید وصل نکنید.

تاریخ انتشار توکن همستر کامبت چه زمانی است؟

سؤال بسیاری از کاربران این است که همستر کمبات کی لیست می‌شود؟ طبق برخی شایعات، توکن Hamster Kombat احتمالاً در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) وارد صرافی‌های متمرکز رمزارز خواهد شد و در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، می‌توانید سکه‌های جمع‌آوری‌شده در بازی را به پول واقعی یا سایر رمزارزهای معتبر مثل بیت کوین، اتریوم و تتر تبدیل کنید.

همچنین در صورت لیست‌شدن همستر کامبت در صرافی‌ها می‌توانید توکن‌های خود را در کیف پول سخت افزاری یا کیف پول نرم‌افزاری نگه‌داری کنید تا شاید در آینده ارزش آن‌ها بیشتر شود.

چطور در همستر کامبت، سکه‌های بیشتری کسب کنیم؟

در صفحه‌ی اصلی بازی Hamster Kombat روی Friends ضربه بزنید و در صفحه‌ی بعد گزینه‌ی Invite Friends را انتخاب کنید تا لینک دعوت اختصاصی شما ایجاد شود. اکنون می‌توانید این لینک را برای دوستان خود بفرستید.

همچنین در بخش Mine می‌توانید با خرید کارت‌های مختلف، به‌طور خودکار در بازه‌های زمانی ساعتی و روزانه، مقداری سکه به‌دست آورید. علاوه‌براین با عضویت در شبکه‌های اجتماعی Hamster Kombat ازطریق بخش Earn می‌توانید پاداش‌های بیشتری دریافت کنید.

دریافت روزانه یک میلیون سکه در همستر کامبت با کد مورس

بازی همستر کامبت ۵ ژوئن (۱۶ خرداد) کدمورس را نیز به ویژگی‌هایش اضافه کرده است و این یعنی هر روز می‌توان با زدن کد مورس مخصوص در بازی، یک میلیون سکه‌ دریافت کرد. البته روش وارد کردن این کد کمی خاص است که در ادامه به آن می‌پردازیم:

فعال‌سازی کد مورس روزانه همستر کامبت
ابتدا در صفحه‌ی اصلی بازی، سه‌بار روی بخش Earn per tap در گوشه‌ی سمت‌راست بالا ضربه بزنید.

با انجام این‌کار، پس‌زمینه‌ی آیکون همستر شما قرمز می‌شود و کادر Daily Cipher در زیر نشانگر درآمدتان ظاهر خواهد شد که جلوی آن یک میلیون سکه مشاهده می‌کنید. حالا شما آماده‌ی وارد کردن کد هستید.

نحوه ورود کد مورس در بازی همستر کامبت

کدهای مورس فقط با دو کاراکتر خط تیره و نقطه وارد می‌شوند. برای وارد کردن کد مورس خط‌تیره (-) لمس طولانی و برای نقطه (.) ضربه‌ی معمولی روی نمایشگر بزنید.

کد مورس کنونی در همستر کامبت، کلمه‌ی TON است. برای وارد کردن این کلمه به‌صورت کد مورس باید از روش زیر استفاده کنید:

یک خط (برای حرف T)
سه خط (برای حرف O)
یک خط، یک نقطه (برای حرف ‌‌N)
به این نکته توجه کنید که پس‌از واردکردن صحیح کد مورس هر حرف، آن حرف نمایش داده می‌شود؛ بنابراین از درستی ورود کد مطمئن خواهید شد. شاید برای به‌دست آوردن ریتم (Cadence) صحیح به چند بار تلاش نیاز داشته باشید، اما در نهایت قادر خواهید بود تا با استفاده از کد مورس، روزانه یک میلیون سکه‌ی اضافه در بازی همستر کامبت دریافت کنید.

بازی همستر
بازی همستر

دیلی کمبو (Daily Combo) همستر کمبت چیست؟

در ربات همستر کامبت و در تب Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۴ ساعت به‌روز می‌شود.شما در این بخش با پیداکردن سه کارت ویژه می‌توانید ۵ میلیون سکه‌ی داخل بازی جایزه بگیرید.

چگونه ۵ میلیون سکه دیلی کمبو را دریافت کنیم؟

برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی بخش کمبو همستر کامبت باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials خریداری کنید. یافتن این کارت‌ها میان صدها گزینه، کاری زمان‌بر است و علاوه‌بر این سکه‌های کنونی شما را کاهش خواهد داد. ما هر روز کارت‌های دیلی کمبو را برایتان قرار می‌دهیم تا بدون صرف زمان و سکه‌ی اضافه، بتوانید ۵ میلیون سکه همستر کمبت رایگان دریافت کنید.

روش پیدا کردن کارت های همستر کمبت

چند روش برای پیدا کردن کارت‌های جدید همستر کامبت وجود دارد:

1. کارت های روزانه

برای این‌کار باید هر روز به بازی سر بزنید و کارت جدید همستر کامبت روزانه را که رایگان هستند، جمع آوری کنید.
این کارت ها می توانند شامل کارت های معمولی، غیرمعمول و حماسی باشند.

2. جوایز نبرد

با شرکت در نبردها و برنده شدن، کارت های همستر کامبت را به عنوان جایزه دریافت کنید.
رتبه بندی بالاتر در نبردها، کارت های بهتری را به شما اهدا می کند.

3. بسته های کارت

می توانید بسته های کارت را با استفاده از سکه یا الماس در بازی خریداری کنید.
بسته های کارت حاوی کارت های مختلف از جمله کارت های معمولی، غیرمعمول، حماسی و افسانه ای هستند.

4. رویدادهای خاص

در طول سال، رویدادهای خاصی در بازی برگزار می شود که می توانید با شرکت در آنها کارت های همستر کامبت کمیاب و منحصر به فرد را بدست آورید.

5. مبادله با بازیکنان دیگر

می توانید کارت های خود را با بازیکنان دیگر مبادله کنید تا کارت هایی را که ندارید بدست آورید.
برای انجام این کار، به بخش “تجارت” بازی بروید.

نکاتی در مورد بدست آوردن کارت‌های جدید

  • همیشه در حین انجام بازی حواس تان به رویدادهای روزانه و هفتگی باشد، زیرا ممکن است شامل فرصت هایی برای بدست آوردن کارت های رایگان یا با تخفیف باشد.
  • در انجمن ها و گروه های آنلاین همستر کامبت عضو شوید تا با دیگر بازیکنان ارتباط برقرار کنید و کارت ها را مبادله کنید.
  • از ترفندها و راهنماهای آنلاین برای یافتن بهترین راه های بدست آوردن کارت های خاص استفاده کنید.
  • با کمی صبر و حوصله، می توانید تمام کارت های همستر کامبت را جمع آوری کنید!

آیا همستر کامبت اولین بازی برای کسب ارز دیجیتال است؟

خیر. چند ماه قبل بود که نات کوین به عنوان یک بازی کلیکی در حوزه WEB3 ، معرفی شد و توانست جامعه‌ای بالغ بر 35 میلیون کاربر را جذب نماید. همچنین به تازگی با حمایت کامل مالک شبکه اجتماعی تلگرام، ارز دیجیتال بومی خود را بر روی بلاک‌چین TON راه‌اندازی کرد. این راه‌اندازی همزمان با توزیع گسترده توکن NOT به صورت ایر‌دراپ در میان کاربران و آغاز معاملات این رمزارز در صرافی‌های ارز دیجیتال صورت گرفت.

در  بازی نات کوین ، کاربران با کلیک ساده بر روی آیکون نات کوین در تلفن همراه خود، اقدام به «استخراج» ارز درون بازی می‌کردند. ارز مذکور در حال حاضر به توکن NOT تبدیل شده و با نسبت 1000 به 1 در میان کلیه کاربران دارای کیف پول متصل به TON توزیع گردیده است.

تاریخ اولیه پایان استخراج امتیازات در بازی نات کوین 13 فروردین بود و مدتی بعد توکن مذکور در صرافیها لیست و امکان مبادله پیدا کرد. بلافاصله با تبلیغات گسترده ای که در شبکه تلگرام انجام شد، بازی جدید «همستر کمبات» به عنوان بدیل نات کوین مورد توجه قرار گرفت.

هرچند مدل دریافت امتیاز در همستر کمبات با نات کوین تا حدودی متفاوت بوده اما در هر دو الگوی کسب ارز دیجیتال رایگان از طریق امتیاز گیری در بازی های کلیکی دیده می شود.

در واقع بازی همستر کامبت از الگوریتم استخراج (اثبات سهم) استفاده می کند که به کاربران با سهم بیشتر در شبکه، پاداش بیشتری می دهد. اما بازی نات کوین از الگوریتم استخراج (اثبات کار) استفاده می کند که به کاربران با قدرت پردازش بیشتر، پاداش بیشتری ارائه می کرد.

اگرچه نات کوین سرانجام با لیست‌شدن در صرافی‌ها امکان تبدیل سکه‌های مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما همچنان وایت‌پیپر ندارد و هیچ نقشه‌ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است؛ پروژه‌ای که بسیاری از کارشناسان با استناد به شواهد متعدد اعلام کردند به‌احتمال زیاد هیچ‌گاه به پول واقعی تبدیل نخواهد شد!

 

هدف مالک تلگرام از راه اندازی «همستر کامبت» چیست؟

به نظر می‌رسد شبکه Ton به عنوان یک رقیب تازه نفس در مقابل شبکه های بلاک چین قدیمی و معتبرتر به دنبال استفاده از ظرفیت کاربران شبکه های اجتماعی خود یعنی تلگرام برای رشد و فراگیری هرچه بیشتر است.

در واقع چون این بازی در بستر تلگرام اجرا می‌شود؛ از یک سو مخاطبان بیشتری به سمت این شبکه اجتماعی سرازیر شده و زنگ خطر برای سایر شبکه های اجتماعی جهانی از جمله واتس آپ و …به صدا در خواهدآمد.

از سوی دیگر با این آهنگ رشدی که در مورد رمز ارز یا توکن NOT دیده می شود یک رقیب تازه نفس برای سایر رمزارزهای معتبر پیدا خواهد شد و از آن مهمتر از این پس وضعیت شبکه TONدر مقابل سایر شبکه های بلاک چین جالب توجه خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

همستر کامبت در ایران

کسب رمز ارز یا ازدست دادن اطلاعات و حساب‌ها

حسین دلیریان، سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی در شبکه اجتماعی ویراستی در خصوص هک حساب‌های مردم در بازی همستر گفت: در این چند روز در بسیاری از سوپر گروه‌ها، بحث‌های بسیاری از کاربران ایرانی را خواندم؛ شیوه جدید ماین کردن ارز دیجیتال با استفاده بازی‌ها، به بستر مناسبی برای هکرها و سارقان تبدیل شده است.

وی افزود: به عنوان سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی میگویم، افرادی که در این بازی‌ها شرکت می‌کنند، مراقب اطلاعات و حساب‌هایشان باشند.

 

خطر همستر کامبت
خطر همستر کامبت

همستر؛ فیشینگ یا بدافزار؟

آیا این بازی نرم افزار مخرب یا بدافزار است؟ خبرنگار تابناک با چندین مقام مسئول در این باره صحبت کرد، اما هیچ یک پاسخ روشنی به این سوال ندادند، اما با توجه به سخنان این مقام‌های مسئول به نظر می‌رسد آنچنان نباید از این جهت به این نرم افزار بدبین بود، هرچند، به خاطر اینکه برای استفاده از این برنامه نیاز به فیلترشکن دارید شاید در این میان، اتفاقات تلخ دیگری برایتان رقم بخورد.

 یکی دیگر از مسئولین تنها به گفتن این جمله بسنده کرد: « تا این لحظه تنها نکته قطعی و گفتنی درباره این نرم افزار این است که وقت افراد را تلف می‌کند اینکه آیا ممکن است اطلاعات یاحسابهای کاربران مورد دستبرد قرار گیرد و یا اینکه اصلا این نرم افزار قابلیت درآمدزایی دارد یا نه را بعدها می توان درباره آن با قطعیت سخن گفت»

آیا بازی همستر قانونی است؟

بستر بازی Hamster Kombat تلگرام است، به همین خاطر مجبور هستید که فیلترشکن خود را روشن کنید؛ بنابراین این بازی را نمی‌توان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران دانست چرا که «طبق مصوبه مرکز ملی فضای مجازی استفاده از ابزار‌های پالایش‌شکن ممنوع است، مگر مواردی که دارای مجوز قانونی باشند.» و بعید است که بازی همستر جزو موارد استثنا قرار گیرد؛ پس ورود شما به این بازی اگر نگوییم مجرمانه است حداقل می توان گفت که قانونی نیست.

با توجه به ماهیت غیرقابل پیش‌بینی دنیای ارزهای دیجیتال، نمی‌توان به‌طور مستقیم گفت که همستر کامبت قانونی یا کلاهبرداری است.

آیا همستر کامبت حرام است؟

با توجه به افزایش تعداد کاربران ایرانی بازی های تلگرامی از جمله همستر کامبت و نات کوین به وجود آمدن نگرانی‌هایی در این رابطه همشهری آنلاین نظر فقهی برخی از مراجع تقلید را در این باره جویا شده است.

در همین رابطه پرسشی به شرح زیر به دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید شیعه ارسال شد:

طی یک ماه اخیر در بستر تلگرام، انواع مختلف بازی ها مانند نات کوین، همستر و … راه اندازی شده است که توجه بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را به خود جلب کرده است. مطابق وعده ای که مدیران این بازی ها داده اند پس از کسب امتیاز در قالب سکه، این سکه ها قیمت گذاری شده و قابل خرید و فروش خواهد بود. برای نمونه یکی از این بازی ها، فرآیندهای خود را تکمیل کرده و در نهایت تبدیل به ارز دیجیتال شده و هم اکنون عده ای از آن بهره مند شده اند.

به نظر حضرتعالی آیا مشارکت در این برنامه ها و کسب درآمد احتمالی از این روش مجاز است یا خیر؟
پاسخ: با توجه به ابهامات زیادی که این نوع ارزها دارند، از جمله اینکه منشاء استخراج آن روشن نیست و نیز غالبا اعتبار آن از سوی دولت ها پذیرفته نشده و همچنین منشاء سوء استفاده های زیادی شده است، معامله، سرمایه گذاری و درآمد حاصل از آن‌ها جایز نیست.

 

ترفندهای جالب ایرانی‌ها برای کسب سکه در همستر کامبت!

هر چند که مشخص نیست این توکن در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شود و ارزش پیدا کند؛ اما ایرانی‌ها نمی‌خواهند فرصت را از دست دهند و با ترفندهای جالب و بعضا عجیب در حال جمع آوری کوین (سکه) هستند. برخی از ویدیوهایی که از این ترفندها منتشر شده را می‌بینید.

 

 

همستر کامبت در چه شهرهایی بیشتر طرفدار دارد؟

این روز‌ها موج بازی تلگرامی همستر کوین یا همستر کمبت فراگیر شده و خیلی‌ها را جذب خود کرده است. اما کدام استان‌ها بیشتر به دنبال همستر بودند؟

همستر کامبت در ایران
همستر کامبت در ایران

 

سوالات متداول

 

همستر کمبت چه زمانی عرضه می‌شود؟

تاریخ رسمی‌ای برای عرضه‌ی توکن همستر کمبت وجود ندارد اما طبق برخی شایعات این پروژه احتمالاً در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) در صرافی‌های متمرکز لیست خواهد شد.

قیمت همستر کامبت چقدر است؟

قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود به‌هیچ‌وجه قابل پیش‌بینی نیست و توسعه‌دهندگان بازی نیز فقط می‌توانند قیمت اولیه‌ی آن را تعیین کنند و پس‌ از عرضه، میزان خرید و فروش‌ها و شرایط بازار، مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت Hamster Kombat خواهد بود.

آیا می‌توان همستر کامبت را خرید و فروش کرد؟

فقط در صورتی می‌توان همستر کامبت را خرید و فروش کرد که به‌صورت رسمی در صرافی‌هایی مثل بایننس، کوکوین و غیره لیست شود و سکه‌های داخل این بازی فعلاً هیچ ارزشی ندارد؛ زیرا هنوز در صرافی‌ها عرضه نشده است.

آیا بازی همستر کامبت رایگان است؟

بازی همستر کامبت کاملاً رایگان است و حتی برای خرید برخی اقلام ارتقادهنده‌ی درون بازی نیازی به پرداخت پول واقعی ندارید و این کار با پرداخت سکه‌های مجازی درون بازی انجام می‌شود.

آیا می‌توانم با همستر کامبت درآمد کسب کنم؟

درحال‌حاضر امکان کسب سکه‌های مجازی در بازی همستر کامبت وجود دارد اما تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، نمی‌توان سکه‌های مجازی داخلی آن را به پول واقعی تبدیل کرد.

آیا بازی همستر ارزش امتحان کردن دارد؟

اگر به‌دنبال بازی کریپتویی ساده، اعتیادآور و با پتانسیل کسب درآمد هستید، Hamster Kombat قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد. این بازی به‌سرعت در حال رشد است و به‌نظر می‌رسد روند روبه‌رشد آن در آینده همچنان ادامه یابد. بااین‌حال، باید اشاره کنیم هیچ تضمینی برای کسب درآمد واقعی در بازی‌های کریپتویی وجود ندارد و پیشنهاد می‌کنیم همیشه قبل از سرمایه‌گذاری در هر بازی کریپتویی، تحقیقات خود را انجام دهید. از طرفی با توجه به لیست‌شدن پروژه‌هایی مثل نات کوین در صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی، کمی وقت‌گذاشتن روی بازی همستر کامبت پیشنهاد می‌شود.

این مقاله مفید بود؟

لطفاً با ستاره دادن و نظراتتان ما را خوشحال کنید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما مشترک شوید

و با آخرین به روزرسانی های مقالات در جریان باشید.
هر دو هفته یکبار به رایانامه شما

پیمایش به بالا