10تا از عجیب ترین چیزها که استفاده از آن‌ها شجاعت می خواهد!

عجیب ترین میز

عجیب ترین وسایل

در این مطلب از مجله pars top 10، تصاویری از 14 وسیله با عجیب ترین طراحی‌ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به نظر میرسد استفاده از این وسایل نیازمند شجاعت خاصی باشد. لطفا نظرتان را پس از مشاهده با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

1. عجیبترین کلاه مردانه

آیا شما نیز با دیدن این کلاه هوس پیتزا می کنید؟! آیا شما حاضر هستید این کلاه را بپوشید و امتحان کنید؟!

عجیب ترین کلاه
عجیب ترین کلاه

2. عجیب‌ترین کفش زنانه

احتمالا طراح این کفش علاقه و ارادت خاصی به کتونی های آل استار داشته! و می خواسته استایل رسمی و اسپرت را با هم ترکیب کند! ولی به نظر نمی رسد چندان موفق عمل کرده باشد!

عجیب ترین کفش
عجیب ترین کفش

3. عجیب ترین کراوات

هر چند که این ماهی قزل آلا بسیار واقعی به نظر می آید اما به نظر می‌رسد در جای مناسبی واقع نشده است. به راستی یک کراوات با طرح ماهی را کجا می توان پوشید و استفاده کرد؟! آیا ایده ی خاصی دارد؟!

عجیب ترین کراوات
عجیبترین کراوات

4. عجیب ترین سرو غذا

استفاده از قاب گوشی به جای بشقاب هم از آن ایده های عجیبی است که به نظر اجرای آن شجاعت بالایی را می طلبد. و البته به نظر می رسد چندان موفق نیز عمل نمی کند زیرا احتمال ریختن برنج و خورشت به بیرون نیز زیاداست!

عجیب ترین سرو غذا
عجیب ترین سرو غذا

5. عجیب‌ترین میز

یک میز سه پایه که دو پایه‌ی آن پای یک انسان است و پایه دیگر آن چوب گلف! احتمالا این میز برای یک باشگاه گلف که عاشقان این ورزش در آنجا حضور دارند طراحی شده است.

عجیب ترین میز
عجیب ترین میز

6. عجیب‌ترین دورفرمونی

همه ی ما تصاویر مادرها یا مادربزرگ های عاشق بافتنی در کارتون های قدیمی را به خاطر داریم. این نیز احتمالا کار یکی از آن ها است که حتی برای این ماشین هوندای جدید نیز ایده‌ای داشته است!

عجیب ترین دورفرمونی
عجیب ترین دورفرمونی

7. عجیبترین لوستر

این لوستر نیز به نظر می رسد لوستر همان مغازه ی کفش فروشی در مورد دوم باشد! به هر حال این لوستر نیز در جای دیگری نمی تواند کاربرد داشته باشد. نظر شما چیست؟!

عجیب ترین لوستر
عجیب ترین لوستر

8. عجیب ترین کیف رودوشی

هر چند که طراحی کیف خلاقانه است. اما اگر شخصی آن را در خیابان بیندازد و از دور به سمت شما بیایید احساس نمی کنید که یک مرغ واقعی را حمل می‌کند؟!

عجیب ترین کیف
عجیب ترین کیف

9. عجیبترین کوسن

عکاس این عکس می‌گفت که کوسن اش را تازه خریده است اما این طور به نظر نمی رسد. آیا شما هم با من موافق اید که به نظر یک لیوان چای روی کوسن ریخته شده است؟!

عجیب ترین بالشت
عجیب ترین بالشت

10. عجیب ترین کیف زنانه

شما با دیدن این کیف یاد چه چیزی می افتید؟!

عجیب ترین کیف
عجیب ترین کیف

 

جمع بندی و نتیجه گیری:

در این مطلب 10 تصویر از وسایلی با طراحی عجیب را با هم دیدیم. خلاقیت و داشتن زاویه نگاه نو و متقاوت با آن چه دیگران دارند، عالی است. اما خوب است که محصول نهایی کاربردی و عامه پسند نیز باشد. نظر شما چیست؟!

این مقاله مفید بود؟

لطفاً با ستاره دادن و نظراتتان ما را خوشحال کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خبرنامه ما مشترک شوید

و با آخرین به روزرسانی های مقالات در جریان باشید.
هر دو هفته یکبار به رایانامه شما

پیمایش به بالا